Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3-gatsu no Lion 2.sezon
bL9vYb.png

[OrigamiSubs] 3-gatsu no Lion 2.Sezon [1080p]
Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!  Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!  Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş! Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!

Ara
Turk Anime'de görünce inanın ufak çaplı bir çığlık attım çünkü başladığını biliyor ama kimse çevirmeyecek diye düşünüyordum, ve sizin çevirinizi görünce gerçekten çok mutlu oldum. Çok teşekkür ederim emeklerinize parmaklarınıza gözlerinize ve internetinize sağlık (biraz çingene duası gibi oldu ama gerçekten çok sevindiğimi ancak bu şekilde belli ederim diye düşündüm :) )
Ara
(11-12-2017, 08:26 PM)whiteandblack_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!Turk Anime'de görünce inanın ufak çaplı bir çığlık attım çünkü başladığını biliyor ama kimse çevirmeyecek diye düşünüyordum, ve sizin çevirinizi görünce gerçekten çok mutlu oldum. Çok teşekkür ederim emeklerinize parmaklarınıza gözlerinize ve internetinize sağlık (biraz çingene duası gibi oldu ama gerçekten çok sevindiğimi ancak bu şekilde belli ederim diye düşündüm :) )

Bu güzel temenniniz için teşekkür ederiz.  Blush
Ara
daha erken gelseydi herhalde sizde izleyebilirdim bu haftalık beni kaçırmış oldunuz :D
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Bizden Bahsedersek
    Bilinmeyen bir yerden ansızın pörtlemiş kezzap tadında çevirileri, kangren eden içerikleriyle siz sevgili otaqulara manga ve animeleri sevdirmeye ant içmiş zımbırtı.