Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UQ Holder!: Mahou Sensei Negima! 2
bu 2. sezon mu ?
Devil Devil
Ara
(11-14-2017, 12:13 PM)ARGO Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!bu 2. sezon mu ?

evt
Ara
(11-14-2017, 08:25 PM)lion turtle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!
(11-14-2017, 12:13 PM)ARGO Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!bu 2. sezon mu ?

evt

Birinci sezonu ne aradım ama bulamadım linkini yada ismini atarmısın
Devil Devil
Ara
(11-15-2017, 10:04 AM)ARGO Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!
(11-14-2017, 08:25 PM)lion turtle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!

evt

Birinci sezonu ne aradım ama bulamadım linkini yada ismini atarmısın
Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!
Ara
Yeni Bölümü Bekliyorum.
Ara
Niye bölümler bu kadar geç çevriliyor güncel iki bölüm fark attı
Ara

Tam değil aslında Naruto ile boruto gibi düşün
Ara
12. Bölümü ne zaman koyacaksınız, söyleyebilir misiniz?
Ara
(01-01-2018, 09:02 AM)SlayerRider Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!12. Bölümü ne zaman koyacaksınız, söyleyebilir misiniz?

Yarın vaktim olursa Black Clover'dan sonra.
Ara
Çevirdiğiniz için teşekkürler anime bittikten sonra bence çevirisine de el atmalısınız.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Bizden Bahsedersek
    Bilinmeyen bir yerden ansızın pörtlemiş kezzap tadında çevirileri, kangren eden içerikleriyle siz sevgili otaqulara manga ve animeleri sevdirmeye ant içmiş zımbırtı.