Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sword Art Online : Ordinal Scale
(09-17-2017, 05:35 AM)karatase Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!Son kısımların düzenlenmiş olduğu halleri mi ?

Evet
Ara
sao movie V2 mega link ölü... bilginize
OykAM0.png

giphy.gif
Ara
Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Güzel bir anime filmdi. :D
Ara
Ben SAO Ordinal Scale v2  izlemek istiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz indirmeden izleme imkanım yok mu?
Ara
(11-08-2017, 11:22 PM)SAO v1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!Ben SAO Ordinal Scale v2  izlemek istiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz indirmeden izleme imkanım yok mu?

Bir de ilk baktığımda v2 yazdığı için 2. film zannettim. Emin olmak için tekrar soruyorum öyle bişey varmı yoksa 1. film mi buda?
Ara
(11-08-2017, 11:29 PM)SAO v1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!
(11-08-2017, 11:22 PM)SAO v1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!Ben SAO Ordinal Scale v2  izlemek istiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz indirmeden izleme imkanım yok mu?

Bir de ilk baktığımda v2 yazdığı için 2. film zannettim. Emin olmak için tekrar soruyorum öyle bişey varmı yoksa 1. film mi buda?

v2 yazmasının nedeni çevirideki hatalar vs. düzeltildi. Yeni movie söz konusu değil  Smile
Ara
(09-15-2017, 08:31 PM)Rin Deep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!
(09-15-2017, 08:21 PM)golden010 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!Link nerde be

linki klasör simgelerine tıklayınca açılacak.

Merhaba, buraya yeni geldim, indirme bağlantısını bulamıyorum, klasör simgesini de bulamıyorum...
Ara
Konunun altındaki mega yandex vs. gibi ikonlara tıklayarak indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Bizden Bahsedersek
    Bilinmeyen bir yerden ansızın pörtlemiş kezzap tadında çevirileri, kangren eden içerikleriyle siz sevgili otaqulara manga ve animeleri sevdirmeye ant içmiş zımbırtı.