Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hajimete no Gal
1grj6D.png

[OrigamiSubs] Hajimete no Gal Bölümler [720p]
Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!  Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!  Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş! Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!
Ara
Elinize sağlık kolay gelsin
Ara
teşekkürler
Ara
Elinize kolunuza saglik...
Ara
Her hafta gelen bölümü izleyip bir hafta daha bekleme işkencesine katlansammı yoksa bitmesini bekleyip hepsinimi izlesem bilemiyorum...
Elinize sağlık =D
r2OG33.png
Ara
Shocked 
Farklı bir anime ecchii  dake dooo
Ara
(08-06-2017, 01:52 AM)LanceTheGunFreak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!Her hafta gelen bölümü izleyip bir hafta daha bekleme işkencesine katlansammı yoksa bitmesini bekleyip hepsinimi izlesem bilemiyorum...
Elinize sağlık =D

2 hafta bekle başka bitmiş animeler bul onları izle yeni bölümlşer gelene kadar bedavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ara
Birisi yardımcı olabilir mi, siteyi ilk defa kullanıyorum. Nasıl anime izleyeceğim? Animenin resmi çıkıyo fakat bölüm seçebileceğim ya da izleyebileceğim bir yer görmüyorum, biri açıklarsa çok sevinirim
Ara
(08-15-2017, 04:17 AM)Eruza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!Birisi yardımcı olabilir mi, siteyi ilk defa kullanıyorum. Nasıl anime izleyeceğim? Animenin resmi çıkıyo fakat bölüm seçebileceğim ya da izleyebileceğim bir yer görmüyorum, biri açıklarsa çok sevinirim

TurkAnime, Anizm adlı sitelerden izleyebilirsin resimlere tıklayarak indirme klasörlerine gidebilirsin.
Ara
ELİNİZE SAĞLIK
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Bizden Bahsedersek
    Bilinmeyen bir yerden ansızın pörtlemiş kezzap tadında çevirileri, kangren eden içerikleriyle siz sevgili otaqulara manga ve animeleri sevdirmeye ant içmiş zımbırtı.