Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Enmusubi no Youko-chan
#1
Jl3grj.png[OrigamiSubs] Enmusubi no Youko-chan Bölümler [1080p]
Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!  Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!  Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş! Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!


Ara
Cevapla
#2
Teşekkürler elinize sağlık
Ara
Cevapla
#3
nokta koyup atacam da konu ile alakasız diye ban atmayın sakın.
0B4ORo.jpg6Xl3N3.jpg
Ara
Cevapla
#4
6-7 eklenmiş yazmışsınız arkadaşlar ama linklerde yoklar.

Seri için teşekkürler. Kolay gelsin.
Ara
Cevapla
#5
(08-20-2017, 08:22 PM)Legend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!6-7 eklenmiş yazmışsınız arkadaşlar ama linklerde yoklar.

Seri için teşekkürler. Kolay gelsin.

Eklendi, keyifli seyirler ^^
Ara
Cevapla
#6
Bu sonbahar aylarında yeni bölüm beklerken... Üşüdük Shishõ bize yeni bölüm gönder de kalbimizi ısıt :)
Ara
Cevapla
#7
Emeginize Saglık Fakat Arşivciler için 720p yapabilirmisiniz rica etsem anime serilerinizi 500 mb gibi bir kapasite hic bir sekilde eklenemez arsivlere max 300 mb kapasiteler ekleniyor bunu bir goz onunde bulundurursanız sevinirim saygılar tekrardan teşekkürler
Ara
Cevapla
#8
(10-21-2017, 07:21 PM)ItachiDKurosaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!Emeginize Saglık Fakat Arşivciler için 720p  yapabilirmisiniz rica etsem anime serilerinizi  500 mb gibi bir kapasite hic bir sekilde  eklenemez arsivlere  max 300 mb kapasiteler ekleniyor bunu bir goz onunde bulundurursanız sevinirim saygılar tekrardan teşekkürler

yapabiliriz ama 720p için tekrar encode ve upload yapmak hesablar açmak gerekir vesaire. Şu anda böyle bir şeyi yapabilecek kadar boşluğumuz yok bizimde aklımızda bu, ama şimdilik Türkanime'ye eklediğimiz linklerde idm ile 720 çekebilirsiniz.
Ara
Cevapla
#9
MAL a baktığımda bunun öncesi sonrası varmış gibi görünüyor
hi10 da da burda da 24 bölümlük çeviri var. ama MAL a göre hiç bir sezonu 24 bölümlük değil. Kafam çok karışık. Öncesi var mı bunun sonrası var mı? Tek başına bunu izlesem olur mu?
Ara
Cevapla
#10
(12-23-2017, 11:37 AM)Yakilis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!MAL a baktığımda bunun öncesi sonrası varmış gibi görünüyor
hi10 da da burda da 24 bölümlük çeviri var. ama MAL a göre hiç bir sezonu 24 bölümlük değil. Kafam çok karışık. Öncesi var mı bunun sonrası var mı? Tek başına bunu izlesem olur mu?

Elbette olur bu japonca  dublajlısı diğerleri sezonlara ayrılmış çincesi.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Bizden Bahsedersek
    Bilinmeyen bir yerden ansızın pörtlemiş kezzap tadında çevirileri, kangren eden içerikleriyle siz sevgili otaqulara manga ve animeleri sevdirmeye ant içmiş zımbırtı.