Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MANGA | ANİME Çevirmen Alımları
Merhabalar, çeviri dünyasının şaşalı basamaklarına adım atmak isteyen sevgili Manga ve Anime severler. OrigamiSubs olarak ekibimizdeki çevirmen sayısını "üj bej on bej" arttırmaya karar verdik. Maalesef ki iki kolumuz, iki gözümüz olduğu için kısıtlı sayıda iş yapabiliyoruz. İşte burada da sizin gibi hevesli, tuttuğunu koparan, ingilizcenin tabağını sıyırıp yalamış yutmuş değerli çevirmenler devreye giriyor. Kendinize güveniyorsanız, "ben bu işi yaparım, görenin gözleri kamaşır", "bir işe başladım mı gerisini getiririm" diyorsanız buyrun aramıza katılın diyoruz.

Çeviri için özelden bendenize mesaj atarsanız en kısa sürede geri dönüşte bulunabilirim.

Özelden başvuruyu yaparken;

İsim:

Tecrübeniz var mı?(varsa önceki işlerinizden bir örnek):

İngilizce Seviyeniz:

Kısımlarını doldurup mesaj atmanız rica olunur  Blush

Anime Çevirmen Alımı:Kapalı

Manga Çevirmen Alımı:Açık

KONUYA YAZILAN BAŞVURULARA BAKILMAYACAKTIR
Ara
(06-11-2017, 06:08 PM)Shishõ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!İsim: Ahmet Erdem Çirkin

Tecrübeniz var mı?(varsa önceki işlerinizden bir örnek): SuKarbon TV adlı ufak bir YouTube kanalında çevirmenlik yapmıştım azıcık.

İngilizce Seviyeniz: b1-b2

Anime Çevirmen Alımı:Kapalı ( çok makbule geçerdi :(

Manga Çevirmen Alımı:Açık neden olmasın 
Ara
(06-11-2017, 06:08 PM)Shishõ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!Merhabalar, çeviri dünyasının şaşalı basamaklarına adım atmak isteyen sevgili Manga ve Anime severler. OrigamiSubs olarak ekibimizdeki çevirmen sayısını "üj bej on bej" arttırmaya karar verdik. Maalesef ki iki kolumuz, iki gözümüz olduğu için kısıtlı sayıda iş yapabiliyoruz. İşte burada da sizin gibi hevesli, tuttuğunu koparan, ingilizcenin tabağını sıyırıp yalamış yutmuş değerli çevirmenler devreye giriyor. Kendinize güveniyorsanız, "ben bu işi yaparım, görenin gözleri kamaşır", "bir işe başladım mı gerisini getiririm" diyorsanız buyrun aramıza katılın diyoruz.

Çeviri için özelden bendenize mesaj atarsanız en kısa sürede geri dönüşte bulunabilirim.

Özelden başvuruyu yaparken;

İsim:Rüya

Tecrübeniz var mı?(varsa önceki işlerinizden bir örnek):daha önce yeppudaa.com da çevirmenlik yaptım

İngilizce Seviyeniz:Intermediate

Kısımlarını doldurup mesaj atmanız rica olunur  Blush

Anime Çevirmen Alımı:Kapalı

Manga Çevirmen Alımı:Açık  çok güzel Love
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Bizden Bahsedersek
    Bilinmeyen bir yerden ansızın pörtlemiş kezzap tadında çevirileri, kangren eden içerikleriyle siz sevgili otaqulara manga ve animeleri sevdirmeye ant içmiş zımbırtı.