OrigamiSubs

Orjinalini görmek için tıklayınız: Fairy Tail Movie 2: Dragon Cry
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
6yGMG9.png[OrigamiSubs] Fairy Tail Movie 2: Dragon Cry [x265 HEVC][1080P][BD]

 Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!  Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş! Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!


elinize sağlık arhaaşlar
Hd yokmu
1080p yazıyo ama 480p maks kalite
Harbiden 1080p olaydı iyiydi :(
Teşekkürler :)
Blu-ray ne zaman eklenir ?
(11-25-2017, 06:32 PM)Zoro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!
(11-20-2017, 03:46 AM)Rin Deep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!
Blu-ray ne zaman eklenir ?

5 gün içersinde eklenecekdir dendi çıkdığında 1 hafta oldu yok yakında gelir bence