OrigamiSubs

Orjinalini görmek için tıklayınız: Enmusubi no Youko-chan
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Jl3grj.png[OrigamiSubs] Enmusubi no Youko-chan Bölümler [1080p]
Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!  Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!  Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş! Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!


Teşekkürler elinize sağlık
nokta koyup atacam da konu ile alakasız diye ban atmayın sakın.
6-7 eklenmiş yazmışsınız arkadaşlar ama linklerde yoklar.

Seri için teşekkürler. Kolay gelsin.
(08-20-2017, 08:22 PM)Legend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!6-7 eklenmiş yazmışsınız arkadaşlar ama linklerde yoklar.

Seri için teşekkürler. Kolay gelsin.

Eklendi, keyifli seyirler ^^
Bu sonbahar aylarında yeni bölüm beklerken... Üşüdük Shishõ bize yeni bölüm gönder de kalbimizi ısıt :)
Emeginize Saglık Fakat Arşivciler için 720p yapabilirmisiniz rica etsem anime serilerinizi 500 mb gibi bir kapasite hic bir sekilde eklenemez arsivlere max 300 mb kapasiteler ekleniyor bunu bir goz onunde bulundurursanız sevinirim saygılar tekrardan teşekkürler
(10-21-2017, 07:21 PM)ItachiDKurosaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!Emeginize Saglık Fakat Arşivciler için 720p  yapabilirmisiniz rica etsem anime serilerinizi  500 mb gibi bir kapasite hic bir sekilde  eklenemez arsivlere  max 300 mb kapasiteler ekleniyor bunu bir goz onunde bulundurursanız sevinirim saygılar tekrardan teşekkürler

yapabiliriz ama 720p için tekrar encode ve upload yapmak hesablar açmak gerekir vesaire. Şu anda böyle bir şeyi yapabilecek kadar boşluğumuz yok bizimde aklımızda bu, ama şimdilik Türkanime'ye eklediğimiz linklerde idm ile 720 çekebilirsiniz.
MAL a baktığımda bunun öncesi sonrası varmış gibi görünüyor
hi10 da da burda da 24 bölümlük çeviri var. ama MAL a göre hiç bir sezonu 24 bölümlük değil. Kafam çok karışık. Öncesi var mı bunun sonrası var mı? Tek başına bunu izlesem olur mu?
(12-23-2017, 11:37 AM)Yakilis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mangaları ve animeleri indirip keyfini çıkartmak için üye ol up aramızda çürümeniz veya halihazırda aramızda çürüyorsanız giriş yapmanız gerekmekte.Üstelik forumumuzda didişmek beleş!MAL a baktığımda bunun öncesi sonrası varmış gibi görünüyor
hi10 da da burda da 24 bölümlük çeviri var. ama MAL a göre hiç bir sezonu 24 bölümlük değil. Kafam çok karışık. Öncesi var mı bunun sonrası var mı? Tek başına bunu izlesem olur mu?

Elbette olur bu japonca  dublajlısı diğerleri sezonlara ayrılmış çincesi.
Sayfalar: 1 2